UA-70252253-1

WYDARZENIA

Zawsze aktualne informacje o planowanych imprezach znajdziecie na FB —>

 

 

 

BABSKIE CZWARTKI

W każdy czwartek w Naszym klubie Panie grają przez cały dzień za darmo. Wystarczy przyjść do nas i na hasło „Babski Czwartek” delektować się naszymi grami bez żadnych opłat.

BabskiCzwartek_002

MINIONE WYDARZENIA

Poniżej prezentujemy listę wydarzeń, które miały miejsce w Kawroz Club. Serdecznie zachęcamy do uczestnictwa w kolejnych!

SABOTAŻYSTA - ELIMINACJE DO MISTRZOSTW POLSKI

W dniu 30 lipca w Kawroz Club odbyły się Eliminacje do Mistrzostw Polski w Sabotażystę. Uczestnicy rozegrali cztery półfinały, z których wyłonionych zostało sześciu najlepszych. Walka w finale, pomiędzy Kopaczami, Sabotażystami a Krasnoludem Samolubem była zacięta i niezwykle emocjonująca. Troje najwytrwalszych i najsprytniejszych graczy otrzymało wspaniałe nagrody 🙂
Wszystim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział w zawodach, a zwycięzcom gratulujemy wygranej!

QUARTO - MINI TURNIEJ

23 lipca, odbył się w Kawroz Club MINI TURNIEJ w grę QUARTO


Jest to gra dla 2 graczy, która została wyróżniona wieloma prestiżowymi nagrodami na całym świecie. Quarto jest wciągającą grą logiczną trochę przypominającą zasadami stare „kółko i krzyżyk”. Gracze rywalizują w utworzeniu rzędu składającego się z 4 figur mających wspólną daną cechę – wysokość, kształt, kolor, żłobienie. Każdy z graczy w swojej turze wskazuje przeciwnikowi jeden element, a ten musi go umieścić na pustym miejscu na planszy. Wygrywa gracz, który jako pierwszy ukończy linię z 4 elementów, mających przynajmniej jedną wspólną cechę i dodatkowo ogłosi to krzycząc Quarto!


Dla trzeźwiejszego myślenia uczestnicy otrzymali 50% rabatu na piwo.


WRĘCZONE NAGRODY:
1 miejsce – gra „KNYF KARCIANY”.
2 miejsce – 4-OSOBOWY BILET STANDARD na granie.
3 miejsce – 2-OSOBOWY BILET STANDARD na granie.

 

DZIEŃ LICZBY PI

 

W piątek, 22 lipca, obchodziliśmy europejski Dzień Liczby Pi. Z tej okazji zorganizowaliśmy darmowe granie w niezwykły tytuł – „Gra ze śliwką na okładce i liczbą Pi w tle” to niewątpliwie najdłuższy tytuł gry planszowej czy karcianej 🙂


Ta karciana gra jest mieszanką strategii, spostrzegawczości i negatywnej interakcji. Posiada proste zasady, dostarczające jednocześnie mnóstwa świetnej zabawy.
Punkty otrzymujemy spełniając cele określane przez karty. Celami są grupy owoców, które musimy kolekcjonować. Oczywiście wszystko wymaga dobrania odpowiedniej strategii. Przy obmyślaniu taktyki okazuje się, że liczba Pi jest bardzo ważna, a śliwka staje się naprawdę szczególnym owocem. To jednak nie wszystko. W grze bierze udział także „pies obronny”, a czasem trafia się również akcja specjalna. Ciekawostką jest, że oryginalne ilustracje i grafiki kart inspirowane są malarstwem XVII-wiecznej przyrodniczki Marii Sibylli Merian.

 

PRZECHADZKI Z CYKLU KINO KAWIARNIA I SPACER

17.07. 2016 Kawroz Club gościł uczestników akcji „Przechadzki z cyklu Kino Kawiarnia i Spacer”. Po zwiedzaniu Chwaliszewa wszyscy zainteresowani odpoczywali przy cieście i kawie w naszym klubie. Odbył się również konkurs z wiedzy zdobytej podczas zwiedzania oraz pokaz filmu „Sen o Poznaniu”.
Bardzo miło było Was gościć – mamy nadzieję, że Wam również się podobało 🙂

AKCJA WSPIERAM.TO: BROWARS

23.06 odbył się u Nas event firmy Cube, na którym można było zagrać w nową grę wspomnianego poznańskiego wydawnictwa.


BroWars to dynamiczna gra karciana, w której gracze pojedynkują się na śmieszne, szalone oraz nierzadko trudne i wymagające odwagi zadania. Jednak nie bójcie się – przecież po piwku, dwóch, ewentualnie siedmiu, wszystko staje się możliwe!


Wszystkim uczestnikom wydarzenia wydawnictwo Cube zapewniło piwo na start gratis 🙂

MISTRZOSTWA POLSKI W OTHELLO

W dniach 18-19 czerwca w Kawroz Club odbyły się rozgrywki w ramach Mistrzostw Polski w Othello. Na zawodników czekał bufet z szeroką gamą ciast, kaw, napojów, sałatek oraz innych pyszności. 


Wręczono nagrody:
Puchary dla pierwszego, drugiego i trzeciego miejsca, dla najlepszej kobiety oraz dla najlepszego zawodnika nieprofesjonalnego. Dodatkowo każdy uczestnik otrzyma dyplom pamiątkowy.