UA-70252253-1

PAKIETY RODZINNE

W codziennej gonitwie mamy coraz mniej czasu na wspólne gry i zabawy. Firma Kawroz proponuje Państwu przystanek i chwilę wytchnienia, aby w rodzinnym gronie spędzić czas w sposób wyjątkowy – przy wspólnej zabawie z grami planszowymi. Gwarantujemy, że przekonają się Państwo, jak współczesne planszówki potrafią cieszyć, a jednocześnie zacieśniać więzi rodzinne i wprawiać w znakomity nastrój.

Pakiet 1: Zgrana rodzinka

(rodzice z dziećmi; preferowany wiek dzieci od 7 lat)

 

Nasza oferta zawiera pakiet sześciu dwugodzinnych sesji, zakończonych zdobyciem certyfikatu „Zgranej rodzinki”. Kolejne spotkania systematycznie będą wprowadzać rodziny w świat gier planszowych, ukazując możliwości drzemiące w tej formie rozrywki. Nasi instruktorzy dobiorą odpowiednie tytuły, dopasowane do preferencji i wieku najmłodszych uczestników.

 
Spotkanie 1  |  „Magiczny świat gier”

Na pierwszym spotkaniu pokażemy Państwu, czym są współczesne gry planszowe. Zaprezentujemy najpopularniejsze i najciekawsze pozycje z różnych kategorii, dzięki czemu będą mogli Państwo sprawdzić, czym obecne gry różnią się od klasycznych i już znanych tytułów.

 

W pakiecie proponujemy: „Quoridor”, „Dixit”, „Magiczny Labirynt”, „Cardline Zwierzęta”, „Polowanie na robale”, „Kot Stefan”, „Dobble”, „Speed Cups” i wiele, wiele innych.

 

 

Spotkanie 2  |  „Gramy logicznie”

Drugie spotkanie poświęcone jest przede wszystkim grom logicznym, tytułom o prostych regułach, ale otwierających przed graczami nieskończone możliwości strategicznego planowania i logicznego myślenia.

 

Gry w pakiecie: „Qwirkle”, „Rummikub”, „Tripple domino”, „Geniusz”, „Kryptos”, „Nexos”, „Red 7” i inne.

 
Spotkanie 3  | „Potyczki rodzinne”

Czas na najlepsze i najpopularniejsze gry familijne. To gry o łatwych do przyswojenia zasadach, z mnóstwem emocjonujących rozwiązań i dających wiele satysfakcji z rozgrywki polegającej na zdrowej rywalizacji.

 

W pakiecie proponujemy: „Sabotażysta”, „Carcassonne”, „Szalona Misja”, „Kakao”, „Splendor”, „Wsiąść do pociągu”, „Przebiegłe Wielbłądy”, „Potwory w Tokio”.

 

 

Spotkanie 4  | „Naprzód przygodo!”

Spotkanie z przygodą w gronie rodzinnym to wspaniałe przeżycie. Ruszajmy więc razem, by odkrywać nieodkryte i poznawać niepoznane.

 

W pakiecie proponujemy: „Incan Gold”, „Catan” „Wyprawa do Wnętrza Ziemi”, „Awanturnicy”, „Ucieczka: Świątynia Zagłady”, „Mexica” i „Talisman Magia i Miecz”.

 

 

Spotkanie 5  | „Wspólna sprawa”

Na piątym spotkaniu udowodnimy Państwu, że gry to nie tylko rywalizacja, ale czasem także konieczność ścisłej współpracy i podejmowania wspólnych decyzji, aby osiągnąć zwycięstwo.

 

W pakiecie proponujemy: „Zakazana Wyspa”, „Pandemia”, „Tajemnicze Domostwo”, „Ognisty Podmuch”, i „7 Dni Westerplatte”.

 
Spotkanie 6  |  „Myślimy strategicznie”

Nasz cykl spotkań kończymy grami strategicznymi, podnosząc poprzeczkę. Ale bez obawy, oferowane na tym spotkaniu gry to przede wszystkim tytuły umożliwiające graczom podejmowanie słusznych decyzji, obserwowania poczynań rywali i szukania najlepszej drogi do zwycięstwa.

W pakiecie proponujemy: „Cyklady”, „Epoka Kamienia”, „7 Cudów Świata”, „Alhambra”, „Potwory w Tokio”, Świat Dysku”.

 

 

Zasady i koszty:

Warunkiem udziału w zajęciach jest wcześniejsza rezerwacja i uiszczenie opłaty. Jak sama nazwa wskazuje, w zajęciach muszą brać udział dorośli i dzieci, a grupa musi składać się z minimum 3 osób.

  

Koszt zajęć wynosi 360zł (po 60zł za spotkanie). Grupy mogą liczyć do 5 uczestników – przy liczniejszej rodzinie ustalenia indywidualne.

 

Koszt obejmuje: 120 minut grania, obsługę instruktorską, napój (kawa, herbata, sok, woda) i poczęstunek (słodki lub bardziej konkretny wg przygotowanego „Menu Zgranej Rodzinki”). 

 

Czas realizacji pakietu wszystkich 6 zajęć wynosi 3 miesiące.

 

Zapisy i rezerwacje: bratajczak@kawrozclub.pl, 668-127-649 lub osobiście w klubie. 

 

 

 

 
 
 

Pakiet 3: Drużyna Planszołaków

(preferowany wiek dzieci – od 8 lat)

 

CYKLICZNE ZAJĘCIA 

Zapisy mailowo bratajczak@kawrozclub.pl, telefonicznie 668-127-649 lub osobiście w klubie.

 

Koszt zajęć 20zł/dziecko. Podana cena obejmuje 2h zajęcia pod okiem instruktorów oraz  napój (do wyboru: herbata, sok lub woda).

 

W świecie zdominowanym przez komputery, tablety i zaawansowane technologie często tracimy kontakt z drugim człowiekiem. Oferta „Drużyna Planszołaków” z cyklu „Rozegrane dzieciaki” skierowana jest przede wszystkim do dzieci w wieku od 8 lat, które wspólnie będą miały okazję zagrać w gry planszowe, rozwijając swoje umiejętności interpersonalne, budując relacje z rówieśnikami. Rozwijanie umiejętności społecznych, takich jak nawiązywanie kontaktów i swoboda prowadzenia rozmowy są niezwykle ważne, a gry planszowe stanowią cenne i skuteczne narzędzie w rozwoju dzieci.

 

Przedstawiamy Państwu kilka przykładowych pakietów, różniących się zarówno preferowanymi grami, jak również ich rodzajem. W czasie gdy dzieci się bawią, rodzice mogą skorzystać z naszej kawiarni i napić się znakomitej kawy, podczas gdy nasi instruktorzy zadbają o najlepszą rozrywkę dla najmłodszych.

 

 „Zabawa i edukacja”

W tym pakiecie proponujemy dzieciom rozgrywki w te gry, które w dyskretny i przyjazny sposób przemycają konkretną wiedzę. W pakiecie: seria gier „Brain Box”, „Fauna”, „Kod Faraona”, „Cardline”.

 

„Zręczni i cierpliwi

To oferta gier zręcznościowych, wymagających precyzji, cierpliwości i pewnych dłoni. To gry rozwijające umiejętności manualne i uczące cierpliwości w dążeniu do celu. W pakiecie: „Trick Logic” „Steady Hands”, „Block Out”, „Plusk!”.

 

„Odważny dzieciak

Wiele dzieci boryka się z problemem otwarcia na rówieśników. Nasza propozycja z pewnością pomoże dzieciom w zdobyciu odwagi, bowiem oferowane gry zachęcają graczy do przełamywania swojej nieśmiałości. To przede wszystkim gry kalamburowe i słowne. W pakiecie: „Kieszonkowy Bystrzak”, „Activity”, „Party Time”, „5 Sekund”, „Top A Top”, „Uga Buga”.

 

„Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego”

Za tym znanym zawołaniem królewskich muszkieterów kryje się atrakcyjny pakiet gier kooperacyjnych. Dzieci będą musiały nauczyć się współpracy, wspólnego planowania i dochodzenia do porozumienia nad planszą, aby wypracować najlepszy sposób na zwycięstwo. W pakiecie m.in.: „Smoczy Skarb”, „Zakazana Wyspa”, „Ognisty Podmuch”, „Pandemia”.

 

„Grajmy z wyobraźnią

Gry planszowe to doskonały, aczkolwiek nadal niedoceniany, sposób na rozwijanie wyobraźni i kreatywnego myślenia. Pakiet „Grajmy z wyobraźnią” oferuje szeroką gamę tytułów, pozwalających z jednej strony na zanurzenie się w świecie wykreowanym przez grę, z drugiej pobudzających pokłady wyobraźni i szeregu skojarzeń u graczy. W pakiecie m.in.: „Dixit”, „Tajemnicze Domostwo”, „Pamiętne historie”, „Story Cubes” „Barbarossa”.