UA-70252253-1

CENNIK GRANIA

Cennik przedstawia bilety osobowe oraz grupowe, które dają Państwu: dostęp do naszych gier, obsługę instruktorską i możliwość grania w miłej atmosferze.

 

DOSTĘP DO BIBLIOTEKI GIER Bilety pojedyncze

Cennik biletów za granie

 

1) Bilety 1-osobowe:

 

  • Bilet GENERAL 6zł/1h na osobę 

Dostęp do biblioteki gier na godzinę. Każda następna rozpoczęta godzina 6 zł.  W cenie krótka, 5-minutowa pomoc instruktora na grę.

 

  • Bilet BONUS 10zł na barze = 1h gratis na osobę

Za każde 10zł wydane na barze 1 godzina grania gratis. Obsługa instruktorska do 10 minut na grę.  

Przykład 1: Zamawiając napój i jedzenie o wartości 21zł możesz grać 2h za darmo.

Przykład 2: Chcesz grać 3h? Zamówiłaś/eś jedzenie i napój za 24zł, płacisz 30zł. (dwie godziny grania gratis, a za trzecią dopłacasz 6zł).

 

  • Bilet GOLD 50 zł/¥h na osobę

Nielimitowany czas grania + 4 x „co chcesz” …. (dowolne napoje, dania, desery i przekąski)*. Obsługa instruktora przy tłumaczeniu zasad gier prostych i średnich do 20 minut.

* nie dotyczy napojów powyżej 0,5l oraz desek gracza.

Bilety grupowe

Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom, stworzyliśmy pakiety grupowe, które ułatwiają organizację spotkań towarzyskich w większym gronie.

  

2) Bilety grupowe:

  • Bilet DESKA NA START (polecany dla 3-8 osób)

Jeden stół, dowolna ilość osób, 1 duża deska gracza + 4/6/8 dowolnych napojów (nie wliczając dzbanków i całych butelek) + 2h grania. Koszt 100/120/140 zł. Obsługa instruktorska do 10 minut na grę.

 

  • Bilet DLA DWOJGA 60zł

Dostęp do biblioteki gier na 3 godziny + dwa dowolne dania (nie wliczając desek gracza) oraz dwa dowolne napoje. Na koniec deser: porcja pysznego ciasta domowego z dwoma widelczykami. Porada instruktora w doborze gry. Pomoc instruktora – wyjaśnienie prostych i średnich gier, do 15 minut tłumaczenia.

 

  • Bilet STÓŁ PREMIUM 240zł/4h (20zł za granie + 220zł na bar)

Dostęp do biblioteki gier na 4 godziny. Porada instruktora w doborze gry. Pomoc instruktora – wyjaśnienie prostych i średnich gier, do 15 minut tłumaczenia. Grupa ma w cenie biletu 220 zł do wykorzystania na barze. Pakiet dotyczy jednego stolika, który nie łączy się z innymi stołami. Stół do 8 osób (na ścisk może do 10 J).

WYNAJEM INSTRUKTORA

Czytanie książkowych instrukcji jest męczące i może skutecznie ostudzić chęć zagrania w coś „kolosalnego”. Do Waszej dyspozycji stoją nasi profesjonalni instruktorzy, którzy w ciągu kilkunastu minut wyjaśnią zasady oraz przeprowadzą przez pierwsze etapy gry.

CENA: 15 zł za 1/2 h

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE —> w dziale  GRA Z INSTRUKTOREM.

Chcecie przynieść wlasne gry?

Może sie zdarzyć, że nie posiadamy w bibliotece gry, w którą chcecie zagrać. Więc jeśli taka sytuacja wystąpi, to za pozwoleniem instruktora – tak. Można przynieść swoją grę ale..

oferujemy miejsce i warunki, a to też nasza praca i koszty (np. ogrzewanie, oświetlenie, itp.) więc grasz w swoje, czy nasze gry i tak musisz zapłacić za bilet.