Kawroz Club

GAME MENU

Każda porządna kawiarnia musi mieć swoje oryginalne menu. Nasza, oprócz gastronomicznej oferty, posiada również wybór około 500 gier ubranych w kompetentne menu. Jeżeli Twoja znajomość planszówek zakończyła się na Grzybobraniu i Monopoly, koniecznie przestudiuj nasze GAME MENU: od Przystawek, przez Dania dla Dwojga, po Specjały dla Wyjadaczy – każdy znajdzie coś smakowitego dla siebie. Koniecznie zajrzyjcie również do karty z Daniami polecanymi przez Szefową Kuchni! 🙂

Pobierz  ——> GAME MENU

GameMenu

 

ŚRODOWE ZMAGANIA

Szachy? Czemu nie! Ale nie tylko. We środy gramy także w „OTHELLO”, „GO”, QUORIDOR, MACHJONG i wiele, wiele innych gier logicznych. Zainteresowani?

Po podaniu hasła: „Logiczna Środa” jeśli korzystacie z baru możecie bawić się za darmo. Zapraszamy więc Was byście przybywali i prowadzili logiczno strategiczne batalie.

BABSKIE CZWARTKI

W każdy czwartek w Naszym klubie Panie grają przez cały dzień za darmo. Wystarczy przyjść do nas i podać hasło „Baabski Czwartek”. Wtedy możecie delektować się naszymi grami i wybornym klimatem bez żadnych opłat.

Zapraszamy więc Panie na granie, kawkę i … ploteczki 🙂

SZUKASZ PRACY ?

Poszukujemy pracowników na stanowisko: PRACOWNIK KAWIARNI.

Jeśli lubisz pracę z ludźmi, masz silną motywację do nauki i rozwoju, łatwo nawiązujesz kontakty i posiadasz pozytywna energię, potrafisz pracować w dynamicznym środowisku to ta praca jest dla Ciebie!
Wyjątkowa klubo-kawiarnia z grami planszowymi czeka na ciekawe zgłoszenia od interesujących ludzi.

OFERUJEMY:
– Elastyczny grafik – możliwość dopasowania grafiku pracy.
– Umowę na dobrych warunkach.
– Ciekawą pracę w miłej atmosferze i interesującej – nowej branży.
– Odpowiednie przeszkolenie.
– Rabaty pracownicze.
– Możliwość darmowego korzystania z biblioteki gier firmy.

OCZEKIWANIA:
– Książeczka sanepidu
– Wysokie zaangażowanie w wykonywaną pracę.
– Komunikatywność.
– Samodzielność i odpowiedzialność.

OPIS STANOWISKA PRACY:
obsługa baru – przyjmowanie zamówień, wydawanie zamówień, praca na kuchni: utrzymywanie czystości kuchni, pieczenie ciast, przygotowywanie napojów oraz potraw.
Pozostałe: utrzymywanie czystości: baru, toalet, sali.

Wszystkiego można się nauczyć. Nie dyskryminujemy więc nikogo ze względu na wiek bądź brak doświadczenia. Liczą się dla nas nastawienie i chęci.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV wraz ze zdjęciem i OBOWIĄZKOWO LISTEM MOTYWACYJNYM, oraz zgodą na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji.

AKCJA LOKALIZACJA

WAKACYJNA AKCJA LOKALIZACJA – KONTYNUUJEMY!

Niestety, kończą się wakacje, ale nie ma tego złego, bowiem w Kawrozie wakacje trwają nadal. W związku z tym mamy dla Was dobrą wiadomość: przedłużamy naszą wakacyjną Akcję Lokalizację do końca września! Przypominamy, że w jej ramach przychodząc do nas w środę wystarczy, że zameldujecie na Facebook’u, że jesteście w Kawroz Club i możecie grać całkiem za darmo przez 3 godziny. No to co? Spotykamy się u nas?

NOWE GRY W NASZEJ OFERCIE

Teraz coś dla dzieci: CORTEX

Oto dynamiczna i wesoła gra, która pozwoli Wam wzmocnić pamięć, zręczność i zdolność kojarzenia faktów, jednocześnie pozostając świetną zabawą!

Cortex dla Dzieci od 2 do 6 graczy będzie rywalizować ze sobą, szybko zgadując odpowiedzi na 8 rodzajów wyzwań, które rozwijają różne funkcje ludzkiego mózgu. Za prawidłowe odpowiedzi otrzymają części układanki, a pierwsza osoba, która zdobędzie wszystkie 4 części i ukończy swój obrazek mózgu, zostanie zwycięzcą!

ZAPRASZAMY

 

PAKIETY RODZINNE

W codziennej gonitwie mamy coraz mniej czasu na wspólne gry i zabawy. Firma Kawroz proponuje Państwu przystanek i chwilę wytchnienia, aby w rodzinnym gronie spędzić czas w sposób wyjątkowy – przy wspólnej zabawie z grami planszowymi. Gwarantujemy, że przekonają się Państwo, jak współczesne planszówki potrafią cieszyć, a jednocześnie zacieśniać więzi rodzinne i wprawiać w znakomity nastrój.