Kawroz Club

GAME MENU

Każda porządna kawiarnia musi mieć swoje oryginalne menu. Nasza, oprócz gastronomicznej oferty, posiada również wybór około 500 gier ubranych w kompetentne menu. Jeżeli Twoja znajomość planszówek zakończyła się na Grzybobraniu i Monopoly, koniecznie przestudiuj nasze GAME MENU: od Przystawek, przez Dania dla Dwojga, po Specjały dla Wyjadaczy – każdy znajdzie coś smakowitego dla siebie. Koniecznie zajrzyjcie również do karty z Daniami polecanymi przez Szefową Kuchni! 🙂

Pobierz  ——> GAME MENU

GameMenu

 

ŚRODOWE ZMAGANIA

Szachy? Czemu nie! Ale nie tylko. We środy gramy także w „OTHELLO”, „GO”, QUORIDOR, MACHJONG i wiele, wiele innych gier logicznych. Zainteresowani?

Po podaniu hasła: „Logiczna Środa” jeśli korzystacie z baru możecie bawić się za darmo. Zapraszamy więc Was byście przybywali i prowadzili logiczno strategiczne batalie.

BABSKIE CZWARTKI

W każdy czwartek w Naszym klubie Panie grają przez cały dzień za darmo. Wystarczy przyjść do nas i podać hasło „Baabski Czwartek”. Wtedy możecie delektować się naszymi grami i wybornym klimatem bez żadnych opłat.

Zapraszamy więc Panie na granie, kawkę i … ploteczki 🙂

AKCJA LOKALIZACJA

WAKACYJNA AKCJA LOKALIZACJA – KONTYNUUJEMY!

Niestety, kończą się wakacje, ale nie ma tego złego, bowiem w Kawrozie wakacje trwają nadal. W związku z tym mamy dla Was dobrą wiadomość: przedłużamy naszą wakacyjną Akcję Lokalizację do końca września! Przypominamy, że w jej ramach przychodząc do nas w środę wystarczy, że zameldujecie na Facebook’u, że jesteście w Kawroz Club i możecie grać całkiem za darmo przez 3 godziny. No to co? Spotykamy się u nas?

NOWE GRY W NASZEJ OFERCIE

Kim jest Janusz?

Janusz jest świetnym i zrelaksowanym gościem, który umie się odnaleźć w każdej sytuacji. Choć czasem bywa trochę nieporadny, to zawsze wychodzi cało z każdej opresji. „Kim jest Janusz?” to rewelacyjna gra towarzyska, w której rzeczywistych rozmiarów Janusz będzie Waszym najlepszym kumplem! Waszym zadaniem będzie przedstawienie wspólnie z Januszem jak największej liczby haseł w czasie 45 sekund. W rozgrywce będziecie mieli okazję wcielić się między innymi w sportowców, bohaterów znanych filmów i przedstawicieli różnorakich profesji. Zadaniem pozostałych graczy będzie jak najszybsze odgadnięcie tego, co pokazujecie. Gracz bądź drużyna z największą liczbą punktów po 4 rundzie wygrywa grę!

A Janusz? Janusz jest zawsze zwycięzcą

SMAKI KAWROZ CLUB (FOTO)

1 zdjęcie warte jest 1000 słów… czyli czym chata bogata!