Kawroz Club

GAME MENU

Każda porządna kawiarnia musi mieć swoje oryginalne menu. Nasza, oprócz gastronomicznej oferty, posiada również wybór około 500 gier ubranych w kompetentne menu. Jeżeli Twoja znajomość planszówek zakończyła się na Grzybobraniu i Monopoly, koniecznie przestudiuj nasze GAME MENU: od Przystawek, przez Dania dla Dwojga, po Specjały dla Wyjadaczy – każdy znajdzie coś smakowitego dla siebie. Koniecznie zajrzyjcie również do karty z Daniami polecanymi przez Szefową Kuchni! 🙂

Pobierz  ——> GAME MENU

GameMenu

 

ŚRODOWE ZMAGANIA

Szachy? Czemu nie! Ale nie tylko. We środy gramy także w „OTHELLO”, „GO”, QUORIDOR, MACHJONG i wiele, wiele innych gier logicznych. Zainteresowani?

Po podaniu hasła: „Logiczna Środa” jeśli korzystacie z baru możecie bawić się za darmo. Zapraszamy więc Was byście przybywali i prowadzili logiczno strategiczne batalie.

BABSKIE CZWARTKI

W każdy czwartek w Naszym klubie Panie grają przez cały dzień za darmo. Wystarczy przyjść do nas i podać hasło „Baabski Czwartek”. Wtedy możecie delektować się naszymi grami i wybornym klimatem bez żadnych opłat.

Zapraszamy więc Panie na granie, kawkę i … ploteczki 🙂

SZUKASZ PRACY ?

Poszukujemy pracowników na stanowisko: PRACOWNIK KAWIARNI oraz POMOC KUCHENNA.

Jeśli lubisz pracę z ludźmi, masz silną motywację do nauki i rozwoju, łatwo nawiązujesz kontakty i posiadasz pozytywna energię, potrafisz pracować w dynamicznym środowisku to ta praca jest dla Ciebie!

OFERUJEMY:

 • pełne, profesjonalne szkolenie przygotowawcze
 • pracę w zgranym zespole i w przyjaznej atmosferze
 • atrakcyjne wynagrodzenie
 • umowę na dobrych warunkach
 • ścieżkę rozwoju

PRACUJĄC NA TYCH STANOWISKACH BĘDZIESZ ODPOWIEDZIALNA/Y ZA:

 • realizację zadań związanych z funkcjonowaniem kuchni, zgodnie ze standardami firmy
 • utrzymywanie czystości w miejscu pracy
 • przestrzeganie zasad bhp
 • dbanie o dobry wizerunek firmy

OD IDEALNEGO KANDYDATA OCZEKUJEMY:

 • doświadczenia pracy na kuchni: zawodowe lub domowe
 • chęci uczenia się i rozwijania swoich umiejętności
 • umiejętności pracy w zespole
 • cierpliwości dla czynności powtarzalnych
 • podzielności uwagi przy robieniu kilku czynności równocześnie
 • książeczki sanepidu
 • dyspozycyjności w godzinach pracy klubu

Wszystkiego można się nauczyć. Nie dyskryminujemy więc nikogo ze względu na wiek bądź brak doświadczenia. Liczą się dla nas nastawienie i chęci.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV wraz ze zdjęciem i  listem motywacyjnym, oraz zgodą na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji.

mail: rekrutacja@kawroz.pl

AKCJA LOKALIZACJA

WAKACYJNA AKCJA LOKALIZACJA – KONTYNUUJEMY!

Niestety, kończą się wakacje, ale nie ma tego złego, bowiem w Kawrozie wakacje trwają nadal. W związku z tym mamy dla Was dobrą wiadomość: przedłużamy naszą wakacyjną Akcję Lokalizację do końca września! Przypominamy, że w jej ramach przychodząc do nas w środę wystarczy, że zameldujecie na Facebook’u, że jesteście w Kawroz Club i możecie grać całkiem za darmo przez 3 godziny. No to co? Spotykamy się u nas?

NOWE GRY W NASZEJ OFERCIE

Kim jest Janusz?

Janusz jest świetnym i zrelaksowanym gościem, który umie się odnaleźć w każdej sytuacji. Choć czasem bywa trochę nieporadny, to zawsze wychodzi cało z każdej opresji. „Kim jest Janusz?” to rewelacyjna gra towarzyska, w której rzeczywistych rozmiarów Janusz będzie Waszym najlepszym kumplem! Waszym zadaniem będzie przedstawienie wspólnie z Januszem jak największej liczby haseł w czasie 45 sekund. W rozgrywce będziecie mieli okazję wcielić się między innymi w sportowców, bohaterów znanych filmów i przedstawicieli różnorakich profesji. Zadaniem pozostałych graczy będzie jak najszybsze odgadnięcie tego, co pokazujecie. Gracz bądź drużyna z największą liczbą punktów po 4 rundzie wygrywa grę!

A Janusz? Janusz jest zawsze zwycięzcą

PAKIETY RODZINNE

W codziennej gonitwie mamy coraz mniej czasu na wspólne gry i zabawy. Firma Kawroz proponuje Państwu przystanek i chwilę wytchnienia, aby w rodzinnym gronie spędzić czas w sposób wyjątkowy – przy wspólnej zabawie z grami planszowymi. Gwarantujemy, że przekonają się Państwo, jak współczesne planszówki potrafią cieszyć, a jednocześnie zacieśniać więzi rodzinne i wprawiać w znakomity nastrój.